Drużyna Koła Dzik na zawodach o Mistrzostwo Okręgu

W piękna słoneczną niedzielę w dniu 23.06.2019 roku na strzelnicy myśliwskiej Sieradza-Fiuk odbyły się zawody o Mistrzostwo Okręgu Tarnowskiego PZŁ . Na zawodach prowadzona była klasyfikacja drużynowa oraz indywidualna. W tym roku frekwencja była rekordowa gdyż uczestniczyło ponad 40 trzyosobowych drużyn co przekładało się około 150 myśliwych. Zawody przebiegły w bardzo miłej prawie piknikowej atmosferze choć było widać emocje wśród zawodników wywołane stresem związanym z rywalizacja oraz bardzo cennymi nagrodami. Koło Łowieckie Dzik wystawiło drużynę w składzie : Wojciech Pacocha, Krzysztof Pasek oraz Marek Potempa. Zawodnicy zostali wyposażeni przez Koło w amunicję. Ze względu na bardzo dużą ilość zawodników strzelano tylko połowę każdej konkurencji z pełnego sześcioboju myśliwskiego.

 

Wojtek na konkurencji Zając 2019

 

Bardzo dobrze poradził sobie z konkurencjami nowicjusz w drużynie Koła Marek Potempa w szczególności na konkurencji Trap oraz Rogacz.

 

Marek na konkurencji Zając

 

W końcowej rywalizacji Drużyna Koła Dzik zajęła bardzo dobre 10 miejsce najwyższe w całej historii startów w Mistrzostwach Okręgu. Indywidualnie najlepszym z drużyny okazał się Krzysztof Pasek który zajął 8 miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Jest to duży sukces kolegi, osiągnięty poprzez wielogodzinny trening na strzelnicy. Serdeczne gratulacje dla Kolegi i całej Drużyny Koła Łowieckiego Dzik.

 

Krzysiek na konkurencji Dzik

 

(J.O.) foto(J.Onak)

Powrót.

Comments are closed.