Kontakt

Domek myśliwski po remoncie

Adres Koła:

Koło Łowieckie Dzik w Tarnowie
33-150 Wola Rzędzińska 417e

NIP- 873-12-11-313

e-mail:
mail-green-icon

kldzik.tarnow@gmail.com

 

Szkody łowieckie:

Informacje dla mieszkańców: łowczy koła Janusz Onak tel. 516 115 000 
– tylko z obszarów działania koła.

Informacje z powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego, bocheńskiego, brzeskiego oraz dębickiego, udziela Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Tarnowie: tel. 14 621 52 98.

 

W nagłych sytuacjach:

Pomoc rannym zwierzętom, zjawisko kłusownictwa: Zespół Strażników Łowieckich Koła tel. 516 115 000 – tylko z obszaru działania koła.

 

Mapa terenu Koła:

kldzik_WEB2

Opis granic obwodu:

Koło Łowieckie „Dzik” w Tarnowie prowadzi działalność w następujących miejscowościach: Ładna, Pogórska Wola, (strona zachodnia od drogi powiatowej 1306R relacji Pilzno-Szynwałd na północ od tzw. drogi tuchowskiej ), Łękawica (strona wschodnia od drogi powiatowej nr 1376K relacji Skrzyszów-Łękawka), Skrzyszów (strona północna od drogi powiatowej nr 1376K do skrzyżowania z drogą na Łękawice, dalej całość miejscowości), Szynwałd, Wola Rzędzińska (strona południowa od trakcji kolejowej nr E-30 relacji Tarnów-Rzeszów), Wałki (strona południowa od trakcji kolejowej nr E-30 relacji Tarnów-Rzeszów), Trzemesna, Tuchów (strona północno-zachodnia od ul. Partyzantów), Zalasowa (strona zachodnia od drogi powiatowej nr 1381K relacji Zalasowa-Lubcza).

 


Koło Łowieckie Dzik
Koło Łowieckie dzik w Tarnowie działa na terenie 5 gmin: Skrzyszów, Tarnów, Pilzno, Tuchów oraz Ryglice. Teren powierzchni koła po wyłączeniach wynosi 9 796 ha w tym 1994 ha stanowią lasy. Dzierżawiony teren położony jest na obszarze 12 miejscowości. Koło liczy 40 członków z których większość zamieszkuje na terenie Koła. Obwód koła Nr 83 zaliczany jest do obwodów polnych. Na terenie łowieckim dominuje sarna polna oraz zwierzyna drobna. Ostatnio w sposób znaczny uległa zwiększeniu populacja dzika co stało się też przyczyna zwiększonych szkód w uprawach rolnych.

Fazy księżyca


Prognoza pogody
Tarnów

Pożyteczne linki
Kalendarz polowań:
kalendarz1
Kontakt:
Dzik2
kldzik.tarnow@gmail.com