Myśliwi charytatywnie

Po raz szósty, w Skrzyszowie odbył się koncert charytatywny pod patronatem Wójta Gminy Pana Marcina Kiwiora. Wydarzenie to miało miejsce 31 stycznia 2016 roku.

Jak co roku, w tak szczytnym przedsięwzięciu udział wzięło Koło Łowieckie „Dzik” z Tarnowa. Na aukcję, przygotowano bowiem specjalnie spreparowaną skórę z dzika, upolowanego przez łowczego koła.

Koło Łowieckie „Dzik” w Tarnowie, wspiera różne przedsięwzięcia związane z pomocą innym. Członkowie koła wychodzą z założenia, że działalność łowiecka to praca dla lokalnej społeczności.

Od lat wielokrotnie uczestniczymy w pomocy potrzebującym. Dla nas myśliwych, udział w takim wydarzeniu jest bardzo ważny. Nasza łowiecka działalność, choć skupiona w obszarze zwierząt uwidacznia, że koła działa dla mieszkańców  – komentuje łowczy koła Janusz Onak.

 

Plakat
Plakat informacyjny

 

Działalność charytatywna myśliwych realizowana jest od wielu lat. Koło Łowieckie „Dzik” w Tarnowie corocznie przekazuje na aukcję różne przedmioty a także jak to miało miejsce w ubiegłym roku kupon na kurs strzelecki. Myśliwi z koła „Dzik” organizują również spotkania oraz pogadanki na temat zwierząt i ekologii z dziećmi gminy Skrzyszów.

(DRz.)

Powrót.

Comments are closed.