Myśliwski bal na powiślu

Do niesłychanie udanych myśliwskich biesiad należy zaliczyć bal zorganizowany w Kole Łowieckim „Naddunajeckie Żabno”. Wspaniałą biesiadę zorganizowano w dniu 23 listopada 2019 roku.

Spotkanie rozpoczęto tradycyjną ciepłą strawą. W doskonale skomponowanym klimacie „Dworu Czernia” w Dąbrowie Tarnowskiej, uczestnicy mogli kosztować najbardziej wykwintnych frykasów. Pieczołowicie przygotowane dania, doskonale komponowały z otoczenia sarmackiego dworu.

Ja przystało na sowicie zorganizowany bal, po jakże wspaniałym poczęstunku, Prezes Koła kol. Janusz Garbarz przywitał zaproszonych gości a także życzył udanej myśliwskiej zabawy. Nie obyło się bez gratulacji, ciepłych słów, kurtuazji czy wręczeń okolicznościowych upominków.

 

Uznanie i chwile refleksji

 

Koło Łowieckie „Dzik” w Tarnowie w tym szczególnym wydarzeniu reprezentowali koledzy Janusz Onak, Dominik Rzepecki oraz Piotr Kupiec. Pomimo, że oficjalnie zaproszeni gości z koła „Dzik” reprezentują różne urzędy i instytucje to razem stanowili całość.

 

Reprezentacja koła wraz z władzami okręgu

 

Po zakończeniu części oficjalnej, uczestnicy balu w akompaniamencie muzycznego zespołu oddali się zabawie i wspólnej uczcie. Doskonały klimat, koleżeństwo a także znakomite specjały spowodowały zabawa trwała do białego rana. Bez wątpienie wszyscy goście w szampańskich humorach oczekiwać będą kolejnej tak zacnej i udanej zabawy.

(DRz.) fot. Katarzyna Podraza-Rzepecka

Powrót.

Comments are closed.