Myśliwski wielobój zdobyty!

Strzelecka elita okręgu, kolejny raz spotkała się na corocznych Mistrzostwach Okręgu Tarnowskiego. To ważne wydarzenie, odbyło się w dniu 19 czerwca 2016 roku, na strzelnicy myśliwskiej w miejscowości Fiuk.

Koło Łowieckie „Dzik” w Tarnowie reprezentowała drużyna w składzie: kol. Wojciech Pacocha – kapitan drużyny, kol. Dariusz Milas oraz kol. Krzysztof Pasek. Do zawodów stawiło się ponad 103 myśliwych, reprezentujących przeszło 40 kół łowieckich. W trudach gorącego dnia, po zaliczeniu poszczególnych konkurencji, reprezentacja „Dzik” zajęła 22 miejsce. W klasyfikacji indywidualnej, reprezentant koła kol. Wojciech Pacocha wywalczył 38 miejsce.

 

Reprezentacja koła
Reprezentacja koła

 

Koło Łowieckie „Dzik” w Tarnowie, poszczyć się może również aktywnością na strzeleckim polu. Od kilku bowiem miesięcy, skład komisji strzeleckiej zasilają trzej członkowie koła tj. kol. Janusz Onak, kol. Kazimierz Kozioł oraz kol. Krzysztof Pasek. Nasi koledzy sędziują oraz uczą młodych adeptów łowiectwa posługiwania się bronią palną.

 

kol. Kazimierz Kozioł na stanowisku sędziowskim
kol. Kazimierz Kozioł na stanowisku sędziowskim

 

Podczas zawodów nie zabrakło też innych atrakcji. Organizatorzy bowiem przygotowali „Chatkę Gilową” z myśliwską strawą oraz zimnymi napojami. Można było zaspokoić najbardziej wymagane gusta a także spędzić miło czas, wśród kolegów myśliwych.

Zwycięzcą pogratulować należy osiągniętych wyników a uczestnikom udziału w zawodach. Tak naprawdę nie o wynik tutaj chodzi, lecz o spotkanie, strzelecki trening i dobrze spędzony czas.

(DRz.) fot. T. Nowak, K. Pasek,

Powrót.

Comments are closed.