Nadzwyczajne Walne za nami…

O sezonie polowań zbiorowych, szkodach w uprawach rolnych a także planach na przyszłość rozmawiano podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie, które to odbyło się w dniu 1 października 2022 roku.

W jesiennej scenerii myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie spotkali się w stanicy koła by omówić plany na kolejne miesiące jego działalności. W spotkaniu podsumowano dotychczasowe wykonane prace a także wskazano na realizację dalszych.

w 2022 roku ukończono wiele inwestycji ale przed nami kolejne. Rozwijające się koło to także lepsze działanie dla środowiska i otoczenia – podsumował łowczy koła kol. Janusz Onak.

 

Podczas zgromadzenia
Podczas zgromadzenia

 

Obecny sezon należy do bardzo udanych. Wysokie pozyskanie dzików a także innych zwierząt łownych przyczynia się do minimalizacji tak bardzo uciążliwych dla rolników łowieckich szkód. Skuteczność myśliwych z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie doceniają również samorządowcy tarnowskiego powiatu, kierując do Zarządu Koła podziękowania i słowa uznania.

(DRz.) fot. J. Ciochoń

Powrót.

Comments are closed.