Nowy sezon rozpoczęty

Myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie, dokonali podsumowania minionego roku a także uroczyście rozpoczęli sezon 2016/2017. Działo się to podczas Walnego Zgromadzenia Członków Koła. Tegoroczne spotkanie zorganizowano w dniu 23 kwietnia 2016 roku w stanicy koła.

Na to jedno z najważniejszych wydarzeń w łowieckim sezonie, stawiła się większość kolegów należących do koła „Dzik”. Zgromadzenie rozpoczęto uroczystym wprowadzeniem, którego dokonał Prezes Koła kol. Czesław Malig. W dalszej części obrad dokonano szczegółowego podsumowania wykonanych prac, omówiono także sytuację gospodarczą koła. Uczestnicy zgromadzenia, udzielili również  absolutoriom poszczególnym członkom zarządu.

 

W trakcie obrad
W trakcie obrad

 

Łowczy Koła kol. Janusz Onak przedstawił główne założenia nowego sezonu, nakreślił plan prac do wykonania a także przedstawił założenia hodowlane.

Zarząd Koła, wyróżnił również najbardziej aktywnych członków koła okolicznościowym dyplomem. W gronie tym znaleźli się:

– kol. Kazimierz Kozioł,

– kol. Wojciech Pacocha,

– kol. Stanisław Chwistek,

– kol. Bartłomiej Chwistek,

– kol. Józef Żurowski.

– kol. Tadeusz Gbur.

– kol. Zbigniew Zeljaś.

 

Dyplom dla kol. Bartłomieja Chwistka za wzorową realizację łowieckiego planu
Dyplom dla kol. Bartłomieja Chwistka za wzorową realizację łowieckiego planu

 

Również na wesoło i w dobrym tonie, podziękowania dla opiekuna kol. Stanisława Chwistka, złożył kończący staż w Kole Łowieckim „Dzik” kol. Piotr Kupiec. Nie zabrakło łowieckiego upominku wraz z ciepłym słowem uznania.

 

Podziękowanie dla opiekuna kol. Stanisława Chwistka
Podziękowanie dla opiekuna kol. Stanisława Chwistka

 

Całość spotkania przebiegała w otwartej i koleżeńskiej atmosferze a przygotowana przez kol. Piotra Kupca uczta, dopełniła uroku spotkania. Biesiada trwała długo a dobre nastroje trwały do końca.

(DRz.) fot. P. Prendota

Powrót.

Comments are closed.