Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków Koła

Tradycyjnie jesienną porą, myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie, debatują nad najważniejszymi dla koła sprawami. Tym razem spotkanie odbyło się w dniu 3 października 2015 roku, w stanicy koła.

W przepiękne sobotnie popołudnie, na zwołane uprzednio zgromadzenie, stawili się prawie wszyscy członkowie koła. Takie wydarzenia, należą do najważniejszych w myśliwskim kalendarzu. Wale Zgromadzenia w kole „Dzik”, organizowane są regularnie dwa razy w roku.

 

W trakcie obrad
W trakcie obrad

 

Obrady przebiegały niezwykle sprawnie, rzeczowo i zgodnie. Debatowano o łowieckich szkodach, pomocy dla rolników ale także o sprawach koła. Podsumowano wykonane zamierzenia, wskazano uwagi oraz dalsze oczekiwania. Nie obyło się bez pochwał dla najbardziej zaangażowanych kolegów. I tak za prace na rzecz wyceny szkód łowieckich, słowa uznania skierowano do kol. Bartłomieja Chwistka. Za wysokie pozyskanie zwierzyny czarnej, pochwałę otrzymał kol. Krzysztof Pasek.

 

Wystąpienie kol. Kazimierza Kozioła
Wystąpienie kol. Kazimierza Kozioła

 

Swą obecnością zaszczycili również koledzy z sąsiadującego koła. Przedstawiciele Zarządu Koła Łowieckiego „Podgórskie” w Tarnowie, zostali zaproszeni by wspólnie porozmawiać o sprawach dotyczących granic obwodów łowieckich.

 

Dyskusje z przedstawicielami KŁ "Podgórskie"
Dyskusje z przedstawicielami KŁ „Podgórskie”

 

Spotkanie zakończyła tradycyjna myśliwska biesiada, połączona z degustacją specjałów przygotowanych przez braci Piotra i Jacka Boryczków. Doskonale przygotowane potrawy, w połączeniu ze wspaniałą atmosferą, znów ukazały, że łowiectwo to działanie poprzez przyjaźń.

(DRz.) fot. P. Kupiec

Powrót.

Comments are closed.