Walne Zgromadzenie Członków Koła

Myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie, uroczyście rozpoczęli sezon łowiecki 2018/2019 podczas Walnego Zgromadzenia Członków Koła. Tegoroczne spotkanie zorganizowano w dniu 14 kwietnia 2018 roku, w stanicy koła.

Od powitania wszystkich uczestników obrady rozpoczął Prezesa koła kol. Czesława Maliga. W kolejnych punktach dokonano podsumowania ubiegłego sezonu, który to należał do bardzo udanych. Efektem prowadzonej działalności jest zdecydowane ograniczenie szkód łowieckich a także eliminacja możliwości rozwoju choroby afrykańskiego pomoru świń (ASF).

 

W trakcie obrad

 

W kolejnych punktach omówiono zrealizowane już przedsięwzięcia a także przedstawiono plan na kolejny łowiecki rok. Nie obyło się bez gratulacji oraz podziękowań. Najbardziej skuteczni myśliwi tj. kol. Bartłomiej Chwistek oraz kol. Kazimierz Kozioł zostali wyróżnieni pochwałą łowczego koła. Nie bez znaczenia pozostaje, że również kol. Janusz Onak, będąc łowczym koła, od lat skutecznie kieruje gospodarką łowiecką. Efekty, które widoczne są od lat, stawiając koło za wzór okręgu tarnowskiego.

 

W koleżeńskim gronie

 

W trakcie obrad, myśliwi koła mieli okazję smakować specjałów przygotowanych przez kolegów odbywających staż. Na stołach nie zabrakło myśliwskich przysmaków, a także różnego rodzaju smakołyków.

 

Przygotowanie myśliwskiej strawy

 

Spotkanie zakończono tradycyjnym ogniskiem. Nie zabrakło humorystycznych opowiastek, przekomarzań a także snucia planów na przyszłość. Biesiada trwała długo ukazując jak dobre nastroje panują w Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie.

(DRz.) fot. B. Chwistek

Powrót.

Comments are closed.