Walne Zgromadzenie Członków Koła

W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie uroczyście rozpoczęto sezon łowiecki 2019/2020. Oficjalne otwarcie sezonu odbyło się podczas Walnego Zgromadzenia Członków Koła. Tegoroczne spotkanie zorganizowano w dniu 25 maja 2019 roku.

Obrady rozpoczął Prezesa koła kol. Czesława Malig, witając przybyłych kolegów. W kolejnym czasie dokonano podsumowania ubiegłego sezonu a także omówiono plany na przyszły. W trakcie obrad omówiono zrealizowane już przedsięwzięcia a także przedstawiono plan na kolejny łowiecki rok. Nie obyło się bez gratulacji oraz podziękowań. Najbardziej zaangażowani myśliwi tj;

kol. Grzegorz Model,

kol. Paweł Prendota,

kol. Stanisław Chwistek,

kol. Bartłomiej Chwistek,

kol. Kazimierz Kozioł,

kol. Stanisław Stańczyk,

kol. Zbigniew Zeljaś,

zostali wyróżnieni pochwałą łowczego koła oraz okazjonalnym upominkiem. Nasi Koledzy wnieśli niebywały wkład w budowę myśliwskiej wiaty. Od nowego sezonu służy myśliwym oraz lokalnej społeczności. Praca naszych Kolegów na rzecz koła to przykład poświęcenia i bezinteresownego działania.

 

Wyróżnieni członkowie koła

 

W trakcie obrad, myśliwi koła mieli okazję smakować specjałów przygotowanych przez kolegów odbywających staż. Na stołach nie zabrakło myśliwskich przysmaków, a także różnego rodzaju mięs, przekąsek oraz słodkości.

Spotkanie zakończono tradycyjnym ogniskiem. W doskonałym klimacie, żartowano, snuto plany na przyszłość a także rozmawiano o przyszłości Polskiego Związku Łowieckiego. Biesiada trwała długo ukazując jak dobre nastroje panują w Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie.

(DRz.) fot. Krzysztof Pasek

Powrót.

Comments are closed.