Myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie w strukturach okręgowych zrzeszenia

 

Onak_Janusz_PZL

Kol. Janusz Onak  – Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej, członek Komisji Strzeleckiej. Myśliwy od 1995 roku. W strukturach okręgu od roku 1998 pełni funkcję członka Okręgowej Rady Łowieckiej a od 2001 roku członek Komisji Strzeleckiej, instruktor i sędzia strzelecki. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 2002 roku do chwili obecnej pełni funkcję łowczego koła oraz od 2014 roku do chwili obecnej strażnika łowieckiego. Odznaczony Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej.

 

Prezes Czesław Malig

Kol. Czesław Malig – sędzia Okręgowego Sądu Łowieckiego PZŁ w Tarnowie. Myśliwy od 1983 roku. W strukturach okręgu w latach 2005-2015 pełnił funkcję Zastępcy Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego PZŁ w Tarnowie. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 1998 roku do chwili obecnej pełni funkcję prezesa koła. Odznaczony Srebrnym Medalem Zasługi Łowieckiej.

 

kol. Dominik Rzepecki

Kol. Dominik Rzepecki – Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarnego PZŁ w Tarnowie. Myśliwy od 1999 roku. W strukturach okręgu w latach 2010-2015 pełnił funkcję Zastępcy Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego PZŁ w Tarnowie. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 2008 roku do chwili obecnej pełni funkcję sekretarza oraz od 2006 roku do chwili obecnej strażnika łowieckiego. Organizator działań przeciw-kłusowniczych „Knieja”. Odznaczony Srebrnym Medalem Zasługi Łowieckiej.

 

kol. Zenon Skórski

Kol. Zenon Skórski – członek Komisji Rewizyjnej przy Okręgowej Radzie Łowieckiej . Myśliwy od 2003 roku. Przewodniczący komisji rewizyjnej w Kole Łowieckim Dzik. Współuczestnik modernizacji i odbudowy domku myśliwskiego. Organizator spotkań okolicznościowych.

 

 

kol. Kazimierz Kozioł

Kol. Kazimierz Kozioł – członek Komisji Strzeleckiej. Myśliwy od 1984 roku. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 2002 roku do chwili obecnej pełni funkcję członka Komisji Rewizyjnej. Główny inicjator introdukcji bażantów. Ekspert w dziedzinie broni palnej, służący radą i doświadczeniem. Odznaczony Srebrnym Medalem Zasługi Łowieckiej.

 

 

kol. Krzysztof Pasek

Kol. Krzysztof Pasek – członek Komisji Strzeleckiej. Myśliwy od 2013 roku. Miłośnik przyrody, fotograf. Publikuje zdjęcia przyrodnicze w prasie łowieckiej oraz na stronach internetowych. Pasjonat broni palnej oraz białej.

 

 

 

kol. Maciej Morawski

Kol. Maciej Morawski – członek Zarządu Okręgowego PZŁ w Tarnowie. Myśliwy od 1990 roku. Realizuje czynności związane z obsługą prawną koła.

(DRz.)  fot. archiwum

Powrót.

komentarze 2

  1. Nemrod napisał(a):

    Gratulacje dla mianowanych!

  2. miś napisał(a):

    cream de’la cream