Myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie w strukturach okręgowych zrzeszenia

Mijający rok, nie obył się bez niespodzianek, zmian oraz nominacji. Rozpoczęta kadencja 2015-2020, pozwoliła na wyłonienie kolegów, zajmujących ważne i odpowiedzialne stanowiska związkowych struktur. W grupie tej, nie zabrakło przedstawicieli z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie tj;

 

Onak_Janusz_PZL

Kol. Janusz Onak  – członek Okręgowej Rady Łowieckiej, v-ce Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Zarządu Okręgowego PZŁ w Tarnowie, członek Komisji Strzeleckiej. Myśliwy od 1993 roku. W strukturach okręgu w latach 1998-2015 pełnił funkcję członka Okręgowej Rady Łowieckiej, w latach 2001-2015 członek Komisji Strzeleckiej, instruktor i sędzia strzelecki. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 2002 roku do chwili obecnej pełni funkcję łowczego koła oraz od 2014 roku do chwili obecnej strażnika łowieckiego. Odznaczony Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej.

 
 

Prezes Czesław Malig

Kol. Czesław Malig – sędzia Okręgowego Sądu Łowieckiego PZŁ w Tarnowie. Myśliwy od 1983 roku. W strukturach okręgu w latach 2005-2015 pełnił funkcję Zastępcy Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego PZŁ w Tarnowie. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 1998 roku do chwili obecnej pełni funkcję prezesa koła. Odznaczony Srebrnym Medalem Zasługi Łowieckiej.

 
 
 
 
 
 

kol. Dominik Rzepecki

Kol. Dominik Rzepecki – przewodniczący Zespołu Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego PZŁ w Tarnowie. Myśliwy od 1999 roku. W strukturach okręgu w latach 2010-2015 pełnił funkcję Zastępcy Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego PZŁ w Tarnowie. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 2008 roku do chwili obecnej pełni funkcję sekretarza oraz od 2006 roku do chwili obecnej strażnika łowieckiego. Organizator działań przeciw-kłusowniczych „Knieja”. Odznaczony Brązowym Medalem Zasługi Łowieckiej.

 
 
 
 
 

kol. Kazimierz Kozioł

Kol. Kazimierz Kozioł – członek Komisji Strzeleckiej. Myśliwy od 1984 roku. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 2002 roku do chwili obecnej pełni funkcję członka Komisji Rewizyjnej. Główny inicjator introdukcji bażantów. Ekspert w dziedzinie broni palnej, służący radą i doświadczeniem. Odznaczony Srebrnym Medalem Zasługi Łowieckiej.

 
 
 
 
 
 

kol. Krzysztof Pasek

Kol. Krzysztof Pasek – członek Komisji Strzeleckiej. Myśliwy od 2013 roku. Miłośnik przyrody, fotograf. Publikuje zdjęcia przyrodnicze w prasie łowieckiej oraz na stronach internetowych. Pasjonat broni palnej oraz białej.

 
 
 
 
 
 
 

kol. Zbigniew Zeljaś

Kol. Zbigniew Zeljaś – członek Komisji Inwestycji. Myśliwy od 2010 roku. Współuczestnik modernizacji i odbudowy domku myśliwskiego. Organizator spotkań okolicznościowych.

 

 
 
 
 
 
 

kol. Maciej Morawski

Kol. Maciej Morawski – członek Zarządu Okręgowego PZŁ w Tarnowie. Myśliwy od 1990 roku. Realizuje czynności związane z obsługą prawną koła.

 
 
 
 
 
 
 
(DRz.)  fot. archiwum

Powrót.

komentarze 2

  1. Nemrod napisał(a):

    Gratulacje dla mianowanych!

  2. miś napisał(a):

    cream de’la cream