Myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie w strukturach okręgowych zrzeszenia

 

Onak_Janusz_PZL

Kol. Janusz Onak  – Członek Zarządu Okręgowego PZŁ w Tarnowie, Delegat za Zjazd Krajowy i Okręgowy, Przewodniczący Prezydium Okręgowego Zjazdu, członek Komisji Strzeleckiej. Myśliwy od 1995 roku. W strukturach okręgu od roku 1998 pełni funkcję członka Okręgowej Rady Łowieckiej a od 2001 roku członek Komisji Strzeleckiej, instruktor i sędzia strzelecki. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 2001 roku do chwili obecnej pełni funkcję łowczego koła oraz od 2014 roku do chwili obecnej strażnika łowieckiego. Odznaczony Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej oraz Złomem w 2018 roku.

 

kol. Dominik Rzepecki

Kol. Dominik Rzepecki – Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarnego PZŁ w Tarnowie. Myśliwy od 1999 roku. W strukturach okręgu w latach 2010-2015 pełnił funkcję Zastępcy Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego PZŁ w Tarnowie. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 2008 roku do chwili obecnej pełni funkcję sekretarza oraz od 2006 roku do chwili obecnej strażnika łowieckiego. Organizator działań przeciw-kłusowniczych „Knieja”. Odznaczony Srebrnym Medalem Zasługi Łowieckiej.

 
 
 

kol. Maciej Morawski

Kol. Maciej Morawski – Przewodniczący Okręgowego Sądu Łowieckiego PZŁ w Tarnowie. Myśliwy od 1993 roku. W strukturach okręgu w latach 2015-2018 pełnił funkcję Członka Zarządu Okręgowego PZŁ. W Kole Łowieckim „Dzik” w Tarnowie od 2008 roku . Organizator działań przeciw-kłusowniczych. Odznaczony Srebrnym Medalem Zasługi Łowieckiej.

 
 
 
 
(DRz.)  fot. archiwum

Powrót.

komentarze 2