Działamy w sieci już dwa lata!

Kiedy w połowie 2011 roku uruchamialiśmy stronę naszego koła, nie wiedzieliśmy w jakim kierunku pójść, co publikować, jak zabrać się do tego fachowo oraz co naprawdę może zainteresować naszych czytelników. Po dwóch latach  mądrzejsi, a także bogatsi o nowe doświadczenia, wyznaczyliśmy kierunek w jakim staramy się funkcjonować. Nadal szukamy ciekawych form przekazu tego co dla nas najważniejsze, chcemy się rozwijać i służyć. Dziś właśnie przypada dwa lata od kiedy działamy w sieci. Formuła strony to przekaz informacji skierowany do mieszkańców, myśliwych a także sympatyków łowiectwa. Ważne wydarzenia, uroczystości, a także trochę eko-edukacji, ma przybliżyć łowiecką działalność naszym lokalnym sojusznikom jakich upatrujemy w mieszkańcach. Strona to także platforma wymiany informacji a stawiane przez czytelników komentarze doskonale ukazują, że opisywane zagadnienia nie są  nikomu obojętne. To właśnie dzięki Wam drodzy czytelnicy czerpiemy z naszej pracy wiele satysfakcji oraz radości, czego dowodem są słowa uznania oraz akceptacji dla tego co robimy. Bo przecież to co stworzyliśmy jest właśnie dla Was – naszych przyjaciół, a także sceptyków łowieckiej działalności, którzy często swymi wypowiedziami ukazują nam problemy, o których nie zawsze wiemy.

 

Przykładowe karty strony
Przykładowe karty strony

 

Mijające dwa lata to pewien rachunek, podsumowanie oraz plan na dalszą przyszłość. Wychodząc z lokalnej działalności staliśmy się również czytani na dalekich kontynentach tj. Azji, obu Ameryk czy najdalszych zakątkach Afryki. Oczywiście nasi europejscy czytelnicy również są bardzo aktywni czego dowodem jest stała aktywność userów z Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Grecji, Szwecji oraz Francji. Nasi polscy czytelnicy, najczęściej odwiedzają stronę z takich miast jak Tarnów, Warszawa, Kraków, Rzeszów, Lublin, Dębica oraz Gdańsk. Analiza ruchu przedstawia, że każdego dnia średnio na stronę  www.kldzik.pl wchodzi  35 osób a nowych użytkowników sukcesywnie przybywa. Od stycznia 2012 roku odwiedziło nas ponad 8 tys. osób, średni czas trwania odwiedzin to 3 minuty, a najczęściej używaną przeglądarka jest Google Chrome. Zespół redakcyjny składa się z dwóch osób, a zapłatą za ich pracę są Wasze odwiedziny i komentarze. Strona ma też stałych współpracowników, którzy przekazują różne materiały oraz zdjęcia.

 

Analiza danych
Analiza danych

 

Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim którzy nas wspierają, promują oraz komentują. Bez aktywnego czytelnika nie można się rozwijać.

Z myśliwskim pozdrowieniem „Darz Bór”

Zespół Redakcyjny Strony Internetowej Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie

Powrót.

komentarze 4

  1. Życzę następnych latek. Stronka jest estetyczna i na bieżąco aktualizowana. Gratulacje!

  2. Dalszych sukcesów! Darz Bór życzy Marek Admiralczuk z KŁ Ponowa.