Kolejny rok wspieramy szczytne cele!

Po raz piąty, w Skrzyszowie odbył się koncert charytatywny, pod patronatem Wójta Gminy. Wydarzenie to miało miejsce 1 lutego 2015 roku.

Jak co roku w tym szczytnym przedsięwzięciu udział wzięło Koło Łowieckie „Dzik” z Tarnowa. Na aukcję, przygotowano bowiem niebywałą niespodziankę. Tym razem, wylicytować można było jednodniowy udział w szkoleniu strzeleckim dla dwóch osób. Program jego obejmuje teoretyczne i praktyczne szkolenie z różnego rodzaju broni palnej, połączone z myśliwskim poczęstunkiem.

O świetnie trafionym pomyśle, świadczy kwota wylicytowanej nagrody. Otóż, myśliwskie szkolenie oddano za 450 zł. Kwota ta, zasili dzieci potrzebujące pomocy z terenu gminy Skrzyszów.

 

Okolicznościowy kupon
Okolicznościowy kupon

 

Koło Łowieckie „Dzik” w Tarnowie, od lat stara się wspierać różne przedsięwzięcia związane z pomocą innym. Członkowie koła wychodzą z założenia, że działalność łowiecka to również służebna rola wobec lokalnej społeczności.

Funkcjonowanie koła to również działalność dla dobra mieszkańców. Od lat wielokrotnie uczestniczymy w pomocy potrzebującym. Dla nas myśliwych, udział w takim wydarzeniu jest zaszczytem.  – komentuje łowczy koła Janusz Onak.

Radiowa relacja z koncertu:

http://www.rdn.pl/index.php/wiadomosci/tarnow/9939-charytatywnie-i-na-rockowo-w-skrzyszowie-rekordowe-sumy-licytacji

Działalność charytatywna myśliwych realizowana jest również z inicjatywy Zarządu Okręgowego PZŁ w Tarnowie. Kilka tygodni temu za sprawą Tarnowskiej Organizacji Łowieckiej, myśliwi wspierali XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy.

(DRz.) zdjęcie archiwum, UG Skrzyszów

Powrót.

komentarze 2