Miejsce polowania – Zalasowa

Tym razem myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie do realizacji statutowych zadań, zadysponowali tereny miejscowości Zalasowa. Urokliwie położona miejscowość w rejonie lasów, gór i pagórków, znakomicie uwypukliła możliwość obcowania z naturą.

W przepięknej scenerii, przy udziale 17 myśliwych, odbyto zacnie prawdziwie łowy. Doskonale zgrana naganka, trafne komendy a także jak ważne zdyscyplinowanie, pozwoliło na odbycie kilku imponujących miotów.

 

W oczekiwaniu na…

 

W narracji zwrotu w przeszłość, z poszanowaniem zasad i tradycji, myśliwi mieli okazję uczestniczyć we wspaniałych myśliwskich chwilach. Wzajemność, życzliwość a także koleżeństwo połączone wspólną pasją, przyświecały ten wyjątkowy dzień.

 

W przerwie…

 

Na pokocie zgodnie z ceremoniałem złożono pozyskaną zwierzynę. Z oddaniem należytego szacunku a także z pokorą, prowadzący kol. Janusz Onak podsumował łowy. Po polowaniu, myśliwi przystąpili do poczęstunku przygotowanego przez gospodarzy polowania. Nie obyło się bez żartów, humorystycznych opowieści oraz snucia planów na przyszłość.

(DRz.)  fot. J. Onak

Powrót.

komentarze 2