Nowy samochód w kole „Dzik”

Od kilku dni Koło Łowieckie „Dzik” w Tarnowie pochwalić się może zakupem terenowego samochodu. Tabor koła zasiliło bowiem Suzuki Grand Vitara z napędem 4×4.

O potrzebie zakupu samochodu mówiono od lat. Zarząd Koła po analizie dochodów a także założeń budżetowych na sezon 2017/2018, zdecydował o zakupie samochodu terenowego.

Wybrany model to Suzuki Grand Vitara z 2012 roku. Pojazd w idealnym stanie, wyposażony we wciągarkę, hak oraz bagażnik, będzie wykorzystywany do czynności związanych z zagospodarowaniem łowiska w tym głównie szacowaniem szkód a także do działań realizowanych przez Zespół Strażników Łowieckich Koła. Niewątpliwie pomocnym będzie również podczas polowań dewizowych a także delegacji i wyjazdów na wszelkie uroczystości.

zakup ten w pełni umożliwi realizację naszej działalności, obecnie stan finansów koła jest na zadowalającym poziomie a nadwyżka dywidend pozwala na inwestycje– podsumowuje łowczy koła kol. Janusz Onak.

Pojazd obsługiwany będzie przez wyznaczonych kierowców. Zakup paliwa a także jego serwis realizowany będzie z budżetu koła. Planowo pojazd zostanie oznakowany logiem koła i Polskiego Związku Łowieckiego.

(DRz.) fot. J. Onak

Powrót.

komentarze 2

  1. Gratulacje, widzę że to ogólnopolski trend. W „Hejnał” Opole mamy nissana Xtrail.

  2. Niniejszym informujemy, że artykuł o zakupie nowego samochodu był prima-aprillisowym żartem 😉