
Bez czasu na odpoczynek czy odetchnienie, myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie, przystąpili do dalszej realizacji planu modernizacji obiektów koła. Tym razem, zgodnie z nakreślonymi założeniami, rozbudowywana zostaje część magazynów.
Nowe pomieszczenie służyć będzie do przechowywania soli a także pasz treściwych. Odpowiednio zaprojektowane, z podwójnymi wejściami a także wydzielonymi podjazdami, zapewnić ma szybki załadunek zmagazynowanego pokarmu. Wszystko po to, by umożliwić składowanie większej ilości paszy a także ułatwić możliwość dokarmiania zwierząt w zimie.


O potrzebie rozbudowy pomieszczeń gospodarowanych przez myśliwych z koła „Dzik”, mówiono od wielu lat. Dotychczasowy drewniany magazyn, z uwagi na upływ czasu nie nadawał się już do użytkowania.
Po dokonanej rozbudowie, Koło Łowieckie „Dzik” w Tarnowie dysponować będzie trzema nowoczesnymi magazynami. Obecnie myśliwi koła, są w posiadaniu profesjonalnej komory chłodniczej wraz z rozbieralnią oraz pomieszczeniem gospodarczym. Posiadana struktura w pełni umożliwi realizację łowieckiej działalności. W planach przewidywane są dalsze inwestycje związane z życiem organizacyjnym koła.
(DRz.) fot. J. Onak
Tylko podziwiać i chwalić.