Strzeleckie Mistrzostwa Okręgu

Najlepsi z najlepszych strzelców poszczególnych kół łowieckich, miało szansę na próbę swoich możliwości. Stało się to za sprawą kolejnych Mistrzostw Okręgu Tarnowskiego w Strzelaniach Myśliwskich, które to odbyły się  6 lipca 2014 roku.

W tej myśliwskiej elicie, nie zabrakło również kolegów Kazimierza Kozioła, Dariusza Milasa oraz Marcina Milasa, którzy z logiem „dzika” na koszulce, reprezentowali swoje koło. W szranki strzeleckiego wieloboju stanęło 29 myśliwskich drużyn. Koledzy reprezentujący poszczególne koła, zostali wyłonieni podczas treningów strzeleckich.

 

Uczestnicy zawodów
Uczestnicy zawodów

 

W drużynie koła łowieckiego „Dzik” w Tarnowie, zadebiutował młody nemrod kol. Marcin Milasa – myśliwy w trzecim pokoleniu. Doskonałe przygotowanie tego obiecującego zawodnika spowodowało, że osiągnął on bardzo dobry jak na pierwszy raz wynik.

 

Kol. Marcin Milas na stanowisku
Kol. Marcin Milas na stanowisku

 

Zawody strzeleckie udało się zorganizować przy wspaniałej letniej pogodzie. Nie zabrakło też innych atrakcji dla sympatyków łowiectwa. Organizatorzy przygotowali bowiem koncertową prezentację zespołu muzyki myśliwskiej. Były również atrakcję dla kibicujących rodzin. Przygotowana grillowa chatka z zimnymi napojami i myśliwską strawą, sprostały oczekiwaniom najbardziej wymagających amatorów dobrego smaku. Zwycięzcą pogratulować należy osiągniętych wyników, uczestnikom udziału w zawodach. Tak naprawdę nie o wynik tutaj chodzi lecz o spotkanie, strzelecki trening i dobrze spędzony czas.

(DRz.)  fot. J. Onak, archiwum

Powrót.

Komentarz: 1