W kniei…

Łowiectwo to proces podejmowanych działań na rzecz utrzymywania równowagi populacji zwierząt. Wszelkie prace, wykonywane czynności czy trud włożony w hodowlę zwierząt, wynagradza nam czas spędzony w cichej przestrzeni lasów, pól i łąk. To właśnie naturalna bliskość przyrody powoduje, że nasza wiara w słuszność tego co robimy jest coraz większa. Wykorzystanie możliwości bytowania z przyrodą ułatwia jej lepsze poznanie, zrozumienie i poszanowanie. Bycie w kniei to też czas na podglądanie życia zwierząt, procesów zachodzących w lesie czy zasad tam panujących. Korzystając z niebywałej okazji obcowania z naturą, członkowie Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie fotografują życie w kniei.

 

wataha warchlaków - Wałki 2013 rok
Wataha warchlaków – Wałki 2013 rok

 

Opublikowane zdjęcia  wykonane są z ukrycia, podchodu oraz za pomocą urządzeń rejestrujących. Całość można obejrzeć w zakładce galeria, folder „W kniei…” lub korzystając z linku https://kldzik.pl/?p=2497 .

 

sarny w łowisku - Pogórska Wola 2013 rok
Sarny w łowisku – Pogórska Wola 2013 rok

 

Galeria „ W kniei…”  będzie na bieżąco uaktualniana, umieszczone zostaną również zdjęcia krajobrazów naszego łowiska oraz innych ciekawych miejsc.

Powrót.

Komentarz: 1