„W poszukiwaniu babiego lata”

Pod takim hasłem, członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region IPA Tarnów, zorganizowali kolejną rowerową wycieczkę po okolicach gminy Skrzyszów.

Wycieczka wyruszyła w dniu 8 października 2016 roku i połączona została z przystankiem, w stanicy Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie, gdzie na uczestników czekał myśliwy koła. kol. Paweł Prendota. Zmarznięci rowerzyści mogli się ogrzać oraz napić gorącej herbaty. Następnie zorganizowano ognisko, połączone z pieczeniem kiełbasek.

Nie bez znaczenia, na postój i odpoczynek wybrano obiekty koła. Doskonale wpisujące się w krajobraz gminy, harmonizujące z otoczeniem lasów, podkreślają dbałość o otoczenie oraz przyrodę.

 

Przejazd przez las w Skrzyszowie
Przejazd przez las w Skrzyszowie

 

 

Koło Łowieckie „Dzik” w Tarnowie, od lat współpracuje z różnymi instytucjami, klubami oraz stowarzyszeniami. Od niedawna, myśliwi z koła „zaprzyjaźnili” się z członkami Stowarzyszenia IPA Tarnów, którego główną dewizą jest „służyć poprzez przyjaźń”.

 

Czas na odpoczynek
Czas na odpoczynek

 

koło jest otwarte na wszelkie formy współdziałania i koleżeństwa, chcielibyśmy w przyszłości rozwinąć naszą współpracę o ekologiczną edukację oraz możliwość lepszego poznania naszego łowiska  – podsumowuje sekretarz koła kol. Dominik Rzepecki.

(DRz.) foto. IPA Tarnów

Powrót.

Komentarz: 1