Walne Zgromadzenie Członków Koła

W dniu 26.04.2014 roku myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie uczestniczyli w jednym z najważniejszych wydarzeń w łowieckim roku organizacyjnym tj. Walnym Zgromadzeniu Członków Koła.

Na to szczytne wydarzenie stawiła się większość z łowieckiej braci koła. Podczas zebrania dokonano podsumowania ubiegłego sezonu łowieckiego a także przedstawiono plany związane z nowym myśliwskim rokiem. Obrady trwały do późnych godzin nocnych.

W trakcie zgromadzenia uhonorowano okolicznościowym upominkiem kol. Kazimierza Kozioła, który już tradycyjnie pozyskał największą ilość dzików, spośród wszystkich członków koła. Zebranie było też okazją na poznanie nowych kolegów-stażystów, którzy to właśnie w kole „Dzik” rozpoczęli swoją myśliwską przygodę.

 

Podczas obrad
Podczas obrad

 

Spotkanie zakończyło się tradycyjnie myśliwska biesiadą, przygotowaną przez kolegów Mariusza Szatko oraz Stanisława Placka. Uczta była również wzbogacona o niespodziankę przygotowaną specjalnie na tę okazję. Nasi koledzy zorganizowali oprawę muzyczną, złożoną z zespołu, który zaprezentował znane polskie piosenki biesiadne. Znakomity dźwięk akordeonu, prowadzący linię melodyczną saksofon i basujący puzon, dały niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom zebrania. Miejmy nadzieję, że rozpoczęty zwyczaj muzykowania, przyjmie się jako tradycja naszych myśliwskich spotkań.

 

Muzyczna biesiada myśliwska
Muzyczna biesiada myśliwska

 

Walne Zgromadzenie członków koła przebiegło nadzwyczaj udanie. Dyskusje, rozmowy oraz konstruktywne pomysły dały siłę i energię do działania w nowym sezonie. Szkoda, że na następne walne przyjdzie nam czekać cały rok.

(DRz.)  fot. B. Chwistek

Powrót.

komentarze 2

  1. Czasami brakuje takiego klimatu. No chyba, że autor nazbyt przejaskrawił to szczytne spotkanie.