Wieczornica w „Dziku”

O tym jak ważne jest koleżeństwo i solidarne działanie nikogo nie trzeba przekonywać. Myślistwo to nie tylko hodowla, praca w terenie czy eliminacja szkód w rolnych płodach. To także spotkania, wspólne ogniska oraz wieczornice.

Myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie w dniu 9 sierpnia 2019 roku wspólnie biesiadowali przy ognisku. Inicjatorem i głównym pomysłodawcą spotkania był kol. Grzegorz Mądel. Nasz Kolega zadbał o suto zastawione stoły a także o oprawę i klimat. Nie obyło się bez kiełbasek z ogniska, zimnego piwa czy pieczonych placków.

Spotkanie trwało do białego rana a frekwencja przekroczyła najśmielsze oczekiwania organizatora. W niebywałej atmosferze, klimacie koleżeństwa i przyjaźni radzono, żartowano a także przywoływano tych którzy od nas odeszli.

 

Spotkania czas

 

Łowiecki klimat urządzony w nowo otwartej wiacie, znakomicie wpisał się w wakacyjny klimat ognisk, okolicznościowych imprez czy rodzinnych spotkań. Zapewne kol. Grzegorz Mądel rozpoczął nową tradycję w kole, mianowicie letnich zabaw w kole „Dzik”.

(DRz.) fot. J. Onak

Powrót.

Komentarz: 1