Wspieramy szczytny cel!

Po raz ósmy myśliwi z Koła Łowieckiego „Dzik” w Tarnowie uczestniczą w koncercie charytatywnym zorganizowanym przez Wójta Gminy Skrzyszów, Pana Marcina Kiwiora.

O potrzebie pomocy, działania oraz wspierania cennych inicjatyw, nie trzeba nikogo przekonywać. Nie pozostając obojętnymi członkowie koła, przekazali na licytację obraz przedstawiający jesień w łowisku. Dzieło wykonane przez flamandzkiego artystę, wkomponowane jest w stylową drewnianą ramę. Gorąco zachęcamy do licytacji wystawionego dzieła!

 

Przekazany obraz

 

VIII Koncert Charytatywny odbędzie się w hali sportowej w Skrzyszowie w dniu 4 lutego 2018 r. o godz. 18:00. Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Piaseczny. Wystąpią również zespół „Uwaga na Jeże” oraz „Studio Rocka Pawła Mazura i Goście”.

Bilety do nabycia w Urzędzie Gminy Skrzyszów, szkołach, przedszkolach na terenie Gminy Skrzyszów, Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie a także w Tarnowskim Centrum Informacji w Tarnowie przy ul. Rynek 7.

 

Plakat informacyjny

 

W roku bieżącym dochód z Koncertu Charytatywnego zostanie przeznaczony dla sześciu osób z terenu naszej gminy w tym czwórki dzieci. Choroby, z którymi borykają się  to nowotwór, autyzm, dziecięce porażenie mózgowe, śródmiąższowe schorzenie płuc. Są to zdecydowanie ciężkie przypadki wymagające drogiego i specjalistycznego leczenia,  kosztownej rehabilitacji, likwidacji barier architektonicznych, a wydatków z tym związanych nie są w stanie pokryć z posiadanych dochodów.

(DRz.) źródło: UG Skrzyszów

 

Powrót.

komentarze 3